Targówek Warszawa

Makijaż permanentny Targówek

Makijaż permanentny Targówek

Makijaż permanentny Targówek jest doskonałą alternatywą dla makijażu klasycznego, który trzeba wykonywać codziennie za pomocą wielu kosmetyków. Taka forma makijażu jest bardzo wygodna nie tylko ze względu na oszczędność czasu ale też sprawia, że wyglądamy świeżo i zadbanie o każdej porze dnia.

Wykonanie makijażu permanentnego polega na mechanicznym wprowadzeniu pod skórę specjalnego barwnika. Makijaż może pozostawać na skórze nawet do trzech lat zależy to od miejsca jego zastosowania. Decydując się na zastosowanie makijażu permanentnego warto staranie wybrać gabinet w którym przeprowadzimy taki zabieg. Przeprowadzony przez wykwalifikowaną makijażystkę makijaż będzie wyglądał bardzo naturalnie.

Salon Kolorowy Świat Urody proponuje paniom profesjonalne wykonanie makijażu permanentnego: brwi, oczu i ust. Bardzo ważne jest aby przed przystąpieniem do zabiegu dobrać odpowiedni sposób wypełnienia kolorem poszczególnych miejsc. Rolą makijażystki jest także doradzenie klientce intensywności koloru barwnika oraz ustalenie makijażu, który będzie odpowiadał typowi urody klientki.

Makijaż brwi i oczu wykonywany jest na dwa sposoby: metodą cieniowania i metodą włoskową kreski na powiekach: delikatne zagęszczenie na linii rzęs górnej powieki lub kreski dekoracyjne, na powiece dolnej wykonywana jest cienka kreska.

Makijaż ust może polegać na: wyłącznym podkreśleniu konturu, wykonanie konturu z cieniowaniem, pełnego makijażu ust lub makijażu rozświetlającego.

Dzięki profesjonalnie wykonanemu makijażowi permanentnemu twarz nabiera wyrazistości, wyrównuje się asymetria brwi, optycznie powiększają się usta i oczy, usta nabierają wyrazistości dzięki bardziej intensywnej barwie. Rekonstrukcja brwi i rzęs jest szczególnie korzystnym zabiegiem dla pań, które utraciły je w wyniku chemioterapii.

Makijaż permanentny Targówek jest makijażem trwałym dzięki temu można czuć się komfortowo przebywając na basenie, siłowni i podczas uprawiania sportu. Taki makijaż jest szczególnie zalecany osobom o bladej cerze i mało wyrazistej oprawie oczu.

Makijaż permanentny brwi

Metoda ciśnieniowa: barwnik wprowadza się na całej powierzchni brwi zgodnie z wyznaczonym wcześniej kształtem. Efekt taki jak po umalowaniu tradycyjnymi kosmetykami.

Metoda włoskowa: pokrycie całej powierzchni brwi barwnikiem zgodnie z wyznaczonym wcześniej kształtem. Efekt makijaż wygląda niemal identycznie jak naturalne włoski brwi. Taki efekt osiąga się dzięki temu, że podczas wprowadzania barwnika makijażystka rysuje cieniutkie włoski zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków naturalnych. Dzięki tej metodzie zagęszcza się miejsca gdzie brakuje naturalnych brwi oraz podkreśla cały łuk brwiowy.

Zalety makijażu permanentnego

 • Zadbany wygląd o każdej porze dnia oraz oszczędność czasu
 • komfort dla pań korzystających z siłowni basenu i uprawiających sporty
 • możliwość skorygowania kształtu brwi oraz poprawa ich asymetrii
 • nie ma konieczności wykonywania tradycyjnego malowania brwi

Brwi są optycznie zagęszczone i podkreślone co nadaje wyrazistości całemu makijaż oczu, możliwość skorygowania asymetrii. Następuje rekonstrukcja utraconych brwi naturalnych na skutek wieku lub częstych regulacji. Doskonałe rozwiązanie dla osób po chemioterapii.

Jakie są przeciwwskazania makijażu permanentnego

 • Ciąża i okres laktacji
 • cukrzyca i łuszczyca
 • brodawki wirusowe i infekcje
 • kuracja antybiotykowa
 • kuracja sterydowa

Makijaż permanentny oczu

Wykonanie makijażu permanentnego oczu zapewnia długotrwały efekt, który doskonale zastępuje tradycyjny makijaż na powiekach. Koryguje niedoskonałości kształtu powiek wyrównuje ewentualną asymetrię oczu i nadaje im wyrazistości. Szczególnie zalecany jest dla pań z jasną oprawą oczu i tych, które nie posiadają umiejętności do wykonania starannego makijażu oczu.

Przeprowadzenie zabiegu

Kształt kreski jest wcześniej konsultowany i ustalany z klientką następnie kosmetyczka wprowadza w skórę wokół oczu ciemny pigment. Do zabiegu używa się tylko sterylnych nasadek miejsce objęte zabiegiem jest uprzednio dezynfekowane.

Rodzaje makijażu kreska na górnej powiece zagęszcza na linii rzęs

Taką kreskę wykonuje się tuż nad rzęsami jest ona cienka i optycznie zagęszcza rzęsy na powiece oraz modeluje kształt oka. Dodatkowo wykonanie kreski likwiduje asymetrię pomiędzy oczami. Kreska na górnej powiece określana jako dekoracyjna jest o wiele grubsza mocno podkreśla kształt oka wywinięcie jej przy zewnętrznych kącikach do góry nadaje oczom wyjątkowy kształt przypominający migdały. Grubsza kreska zdecydowanie zaznacza wyrazistość i kształt oczu oraz powiększa je optycznie.

Kreska wykonana na dolnej powiece jest znacznie cieńsza i delikatniejsza ponieważ gruba kreska dodaje lat.

Zalety makijażu permanentnego

 • Zadbany wygląd bez względu na porę dnia i sytuacji w której się znajdziemy
 • nie ma potrzeby wykonywania codziennego makijażu tradycyjnego
 • długotrwały rezultat nawet do trzech lat
 • komfort dla pań korzystających z basenu, siłowni i uprawiających sporty
 • skorygowanie defektów kształtu oka
 • optyczne zagęszczenie rzęs i podkreślenie kształtu oczu
 • możliwość rekonstrukcji rzęs u pań po chemioterapii

Przeciwwskazania makijażu permanentnego

 • Odklejenie siatkówki, choroby gałek ocznych
 • kuracja antybiotykowa, występowanie stanów zapalnych spojówek
 • ciąża i okres laktacji, cukrzyca
 • łuszczyca, brodawki wirusowe
 • infekcje w postaci grypy czy przeziębienia
 • kuracja sterydami

Makijaż permanentny ust

Wykonanie permanentnego makijażu ust pozwala na ich optyczne powiększenie oraz korektę ich kształtu, pozwala ujednolicić i ożywić barwę ust oraz delikatnie podnieść kąciki warg. Barwnik wprowadzony w trakcie zabiegu w okolicy ust może podkreślać tylko ich kontur lub wypełniać całe wargi mniej lub bardziej intensywnie.

Rodzaje makijażu ust

Kontur ust: wprowadzenie barwnika tylko w kontur warg – podkreśla ich kształt.

Kontur ust i cieniowanie: barwnik pokrywa kontur ust oraz częściowo wypełnia czerwień wargową, uwydatnia koloryt warg, podkreśla pożądany kształt. Szczególnie polecany dla osób mających blade lub siniejące usta.

Kontur ust i wypełnienie: wprowadzenie barwnika w kontur ust i ich całą powierzchnię w takim samym stopniu. Wargi stają się intensywnie podkreślone jak przy użyciu pomadki.

Lip Light – makijaż rozświetlający: nowoczesna metoda na wykonanie permanentnego makijażu. Wprowadza się pigment rozświetlający nad górną wargą co znacznie powiększa usta i sprawia że stają się pełniejsze. Taki makijaż koryguje również zmarszczki mimiczne wokół ust.

Zalety makijażu permanentnego

 • Nie ma potrzeby używania szminki do ust
 • perfekcyjnie wyglądające usta bez względu na porę dnia
 • wygoda dla pań korzystających z basenu, siłowni i uprawiających sporty
 • możliwość korekty kształtu warg: powiększenia, zwężenia, rozświetlenia, uniesienia i wypełnienia.

Efekty: Długotrwały makijaż, optyczne powiększenie ust oraz podkreślenie ich konturu. Wargi stają się pełniejsze i naturalnie wyraziste.

(c) i-targowek.waw.pl