Targówek Warszawa

Manicure & pedicure

Manicure i pedicure Targówek

Większość pań jest zdania, że dopełnieniem eleganckiego i zadbanego wyglądu są zadbane dłonie z manicure na paznokciach. Wygląd naszych dłoni wiele mówi o nas samych dlatego tak ważne jest aby zawsze były zadbane i wypielęgnowane. Obecnie oferta salonów kosmetycznych jest bardzo szeroka. Każda z pań znajdzie rodzaj manicure odpowiedni do swojego gustu i stosowny do okazji na, którą będzie wykonywany. Pięknie pomalowane paznokcie będą naturalną ozdobą kreacji wieczorowej.

Klientki Salonu Kosmetycznego Targówek mają do wyboru kilkadziesiąt kolorów manicure, które wykonuje się na wiele sposobów. Salon Kolorowy Świat Urody oferuje swoim klientkom profesjonalne wykonanie:

  • Manicure French
  • manicure klasyczny
  • manicure hybrydowy
  • manicure tytanowy
  • manicure z malowaniem
  • przedłużanie paznokci – metodą żelową i tytanową
  • manicure winylowy

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy jest nowością w kosmetyce dłoni tworzy się go używając: żelu bazowego, żelu utwardzającego, topu zabezpieczającego, tytanowego proszku służącego do zanurzania płytki paznokcia.

Manicure tytanowy różni się od hybrydowego produktami jakie są używane do jego wykonania oraz sposobem w jaki się go nakłada jest także o wiele twardszy.

Zabieg manicure tytanowy

Na wstępie paznokcie pomalowane żelową bazą, zanurza się kolejno w mlecznym, a następnie kolorowym proszku, który jest bardzo drobny przypomina puder dlatego z łatwością łączy się z płytką. W następnej kolejności nakładany jest kolor aby był bardziej intensywny aplikację wykonuje się dwukrotnie i proszek jest utrwalany i utwardzany lakierem nawierzchniowym. Ostatni etap to pokrycie paznokci trwałym żelem szybkoschnącym.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest jedną częściej wybieranych metod przez klientki salonów, hybryda utwardza płytkę paznokcia dzięki temu w przypadku długich paznokci ryzyko ich uszkodzenia jest minimalne. Lakiery hybrydowe doskonale sprawdzają się na paznokciach przedłużanych. Jedną z najlepszych marek do stylizacji paznokci jest amerykańska marka CND.

Manicure hybrydowy Shellac

Przy zabiegu manicure hybrydowy Shellac na paznokcie nakładany jest lakier, który jest dodatkowo utwardzany i staje się równie wytrzymały jak żel. Utwardzenie w lampie UV każdej warstwy manicure staje się wyjątkowo trwały oraz odporny na odprysk i kruszenie. Kolor na paznokciach utrzymuje się około 3 tygodnie.

Usuwanie hybrydy z paznokci powinno odbywać się w salonie kosmetycznym ponieważ tradycyjne zmywacze są nieskuteczne. Zdjęcie hybrydy w salonie odbywa się za pomocą okładów z wacików, które są nawilżone acetonem lub specjalnym płynem, który nie zawiera acetonu rozpuszczającym hybrydę. W przypadku przedłużonych paznokci używa się frezarki.

Manicure Vinylux

Lakiery stosowane do manicure winylowego nie są tak wytrzymałe jak hybrydy sposób ich nakładania oraz wygląd są takie same jak w przypadku lakierów tradycyjnych ale manicure winylowy jest o wiele trwalszy. Lakier winylowy nie wymaga utwardzania w lampie UV wysycha i utwardza się przy zwykłym świetle już po 2 minutach. Usunięcie manicure winylowego jest skuteczne poprzez użycie zwykłego zmywacza dlatego można go usunąć w domu. Lakier winylowy powoduje, że paznokcie mają piękny kolor nie są podatne na łuszczenie i odpryski.

(c) i-targowek.waw.pl