Targówek Warszawa

Elfiki najlepszego miejsce dla Twojego dziecka

Okres kilku tygodni po urodzeniu dziecka to zazwyczaj ciężki okres dla rodziców, szczególnie tych pracujących. Często należy wybierać pomiędzy pracą, a ciągłą opieką nad niedawno narodzonym dzieckiem. Świetnym i wygodnym wyborem jest wtedy żłobek Elfiki, który powstał z myślą zarówno o dziecięcych potrzebach, ale również i o potrzebach, wygodzie i zadowoleniu rodziców.

Nasza placówka mieści się na Targówku, na ulicy Safony 1 czyli w bliskiej okolicy z licznymi terenami zielonymi, które nie dość, że wprowadzają wiele spokoju w coraz głośniejszym naszym mieście to jeszcze sprawiają, że powietrze jakim oddychają dzieci jest znacznie czystsze, aniżeli w centrum Warszawy. Jeśli chcą Państwo znaleźć dane kontaktowe do elfików warto odwiedzić oficjalną stronę przedszkole Targówek.

W gamie naszych całodniowych zajęć mamy przygody w świecie muzyki, gdzie najmłodsi poznają pierwsze dźwięki, rozwijają swoją pamięć, a także mowę, a nawet koordynację wzrokowo-ruchową poprzez dodawanie do naszych zabaw kolorowych piórek, chust, piłeczek czy wstążek. Ponadto w każdym dziecku drzemie mały artysta. W związku z tym prowadzimy mini warsztaty związane ze sztuką poprzez zabawy z plasteliną, ciastoliną, masą solną czy piankoliną. Malujemy farbkami, wyklejamy kolorowe wycinanki czy malujemy kredkami. Od najmłodszych lat bardzo ważna jest również gimnastyka buzi i języka by z czasem nasze dzieci nie miały problemów z odpowiednim wysławianiem się. W związku z tym uczymy je między innymi cmokania, parskania, kląskania, dmuchania czy oblizywania. Te na pozór banalne i być może zbyteczne czynności trenują cały narząd mowy dzięki czemu pociechy w przyszłości nie będą potrzebowały wizyt u logopedy.

Dla nieco starszych dzieci polecamy nasze przedszkola na Targówku oraz nowo otwarte przedszkole na Bemowie, czyli dzielnicy, która rozwija się coraz szybciej. Poza zajęciami, które oferujemy w naszym żłobku dołączamy również gimnastykę dla smyka, czyli działania profilaktyczne, które w przyszłości mają zapobiec wadom postawy, kształtować odpowiednie nawyki postawy oraz zapewnić ogólny rozwój fizyczny naszych pociech. Zmysłowiaki, to z kolei warsztaty na których dzieci poznają własne zmysły poprzez zapachy, świat barw oraz dotyk i dźwięk. Ponadto dzieci ćwiczą wówczas koncentrację, wyobraźnię, a także się relaksują. Bardzo lubianym zajęciem jest kuchcikowo, czyli możliwość zamienienia się w małego szefa kuchni. Takie kulinarne warsztaty to świetna zabawa ale również nauka nowych smaków i ćwiczenie umiejętności posługiwania się przyrządami kuchennymi.

Podsumowując, żłobek oraz przedszkola Elfiki to najlepsze rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy chcąc zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki rozwoju oraz świetnej zabawy podczas ich nieobecności.

(c) i-targowek.waw.pl